O internetowej telewizji wiemy WSZYSTKO!

Streaming wideo

Czy wiesz kto zrobił pierwszą w Polsce transmisję na żywo (livestreaming) do internetu? Nie? MY! Poważnie! Piszemy, że o broadcastingu do sieci wiemy wszystko, bo tak po prostu jest! Jesteśmy pionierami technologii livestream w Polsce, co doceniła cała rzesza firm i instytucji takich jak Warszawska Szkoła Filmowa, dla której mamy przyjemność realizować festiwal dla scenarzystów SCRIPT FIESTA, przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, gdzie transmitujemy obrady Sejmiku Województwa Mazowieckiego, na Radzie m.st. Warszawy, dla której transmitujemy sesje Rady kończąc. Przekonany? :)

Filmy wideo

Jeśli chodzi o produkcję filmów – tak produktowych, jak i dokumentalnych – jesteśmy w tej materii dinozaurami. Tworzymy je od tak dawna, że otarliśmy się o sklejanie taśmy na stole montażowym. A jak wiadomo było to w czasach, w których tworzył się węgiel.
Z naszych usług korzystają Muzeum Pałac w Wilanowie, Miasto Stołeczne Warszawa i wielu, wielu innych!

Social Media

Szkolimy się jak możemy. A jak nie możemy, to też się szkolimy. Szkolimy się w sposobach informatycznego zarządzania uczelnią, czy instytucjami samorządu terytorialnego. Wiemy jak dotrzeć do Twoich odbiorców, bo każdą chwilę i tak spędzamy w sieci :)

Facebook i YouTube to nasza domena. Twittera zostawiamy dla Rzeczników Prasowych!

Czemu MaxMediaStream?

To proste! My nie pracujemy. My robimy to, co lubimy. Nikt nie zmusza nas do tego, by robić fajną telewizję, więc robimy to jako jedni z najlepszych na rynku :)

Transmisje na żywo wykonujemy najprościej jak tylko się da. Zasada tu obowiązująca jest bardzo prosta – im mniej rzeczy potrzebnych do zrobienia czegoś, tym mniej ich może się zepsuć. Nie oznacza to, że broadcasting wykonywany przez nas jest na gorszym poziomie niż gdziekolwiek indziej. Wręcz przeciwnie – im mniej połączeń między urządzeniami, tym mniejsze straty sygnału, a obraz i dźwięk jest lepszy, ostrzejszy. Ma to oczywiście swoje wady – u nas widać każdą zmarszczkę!